Lee Sin nasl counterlarm, counterlar, counterleri, counterlamak, counter, -Sihirdar Rehberi -

Lee Sin - Kör Keşiş

Şampiyonun Özellikleri

Can:428.00
Can Yenileme :6.25
Saldırı Gücü:55.80
Zırh:16.00
Saldırı Hızı:0.65
Büyü Direnci:30.00
Enerji Yenileme:50.00
Enerji:200.00

Yetenekler

Artçı Rüzgâr
Lee Sin bir yetenek kullandıktan sonraki 2 normal saldırısı %40 Saldırı Hızı kazandırır ve her biri için 15 Enerji geri döner.
Ses Dalgası / Titreşim Darbesi
Bedel: 50 Enerji / 30 Enerji
Menzil: 1000
Ses Dalgası: Lee Sin rakiplerinin yerini tespit etmek için düzensiz bir ses dalgası gönderir; dalga, karşılaştığı ilk rakibe fiziksel hasar verir. Ses Dalgası bir rakibe çarparsa, Lee Sin sonraki 3 saniye boyunca Titreşim Darbesi gerçekleştirebilir.

Titreşim Darbesi: Lee Sin, Ses Dalgası´nın vurduğu rakibin üstüne atılarak, fiziksel hasar artı rakibin eksik canının %8´ine eşdeğer hasar verir.
Koruma Güdüsü / Demir İrade
Bedel: 50 Enerji / 30 Enerji
Menzil: 700
Koruma Güdüsü: Lee Sin hedef takım arkadaşına doğru atılarak, hem kendini hem de takım arkadaşını hasardan korur. Lee Sin Koruma Güdüsü´nü kullandıktan sonraki 3 saniye boyunca Demir İrade kullanabilir.

Demir İrade: Lee Sin´in yoğun eğitimi, savaşta avantaj sağlar. Lee Sin 5 saniyeliğine Cançalma, Can Emme ve Zırh Kazanır.
Fırtına / Sakatla
Bedel: 50 Enerji / 30 Enerji
Menzil: 350
Fırtına: Lee Sin yere vurarak, büyü hasarı veren ve vurduğu her birimi görünür kılan bir şok dalgası yaratır. Fırtına bir rakibe vurursa, Lee Sin sonraki 3 saniye boyunca Sakatla büyüsünü gerçekleştirebilir.

Sakatla: Lee Sin Fırtına ile görünür hale gelen, yakındaki rakiplerı sakatlayarak, 4 saniyeliğine Hareket ve Saldırı Hızlarını azaltır. Hareket ve Saldırı Hızları, bu süre boyunca adım adım normale döner.
Ejderhanın Gazabı
Bedel: Bedelsiz
Menzil: 375
Lee Sin güçlü bir döner tekmeyle hedefini geri savururarak, hedefe ve çarptığı bütün rakiplere fiziksel hasar verir. Hedefin çarpıştığı hedefler de kısa süreliğine havaya savrulur. Lee Sin oyuncuları harita dışına tekmelemese de, bu tekniği Jesse Perring´den öğrenmiştir.

Lee Sin Karşısında iyi olanlar!

Lee Sin Karşısında Kötü olanlar!